• Úradné hodiny

v prac. dňoch od 25. 08. 2022 do 31. 08. 2022

v čase 8.00 – 12.00 h.

• Vyhodnotenie športových súťaží

• Na slávnostnej akadémii 30 .06. 2022 boli vyhodnotené aj niektoré športové súťaže.

Víťaznou triedou v Chôdzi olympijského dňa a triedou s najlepším časom sa stala I. B trieda. Žiaci tejto triedy dosiahli aj najlepší prospechový priemer. Blahoželáme!

Na základe testov športovej výkonnosti najzdatnejšími športovcami sú Sára Kicová z III. C, Tomáš Olej z II. A a Michal Kožuch z I. B.

V hode šípok na 1. mieste bol Tomáš Olej z II. A a v petangue Sarah Dračková z I. B.

V stolnom tenise na 1. mieste Viktória Semaňáková z II. A v bedmintone Timea Šepitková z II. C.

V tvorbe plagátu s protidrogovou tematikou na 1. mieste sa umiestnili Viktória Chomová a Tatiana Čonková z I. A triedy.

Srdečne blahoželáme a aj všetkým žiakom, ktorí sa zapojili počas školského roka do športových súťaží!

• Vyhodnotenie súťaží a odovzdanie odmien

• Na slávnostnej akadémii dňa 30. 06. 2022 bolo vyhodnotenie aj niektorých súťaží a víťazom boli odovzdané ceny. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

V školskom kole súťaže v písaní na počítači konanom v júni 2022 víťazmi sú:

1. miesto: Martin Temkovič, III. B

2. miesto: Klaudia Sykorová, III. B

3. miesto: Viktória Semaňáková, II.A

V úprave textu na počítači:

1. miesto: Filip Juríček, III. A

2. miesto: Nikola Franková, III. B

3. miesto: Matúš Imrich, IV. A

V písaní na počítači žiakov 1. ročníka:

1. miesto: Sofia Kopčáková, I. B

2. miesto: Sandra Liptáková, I. B

3. miesto: Tamara Čonková, I. B

Víťazom srdečne blahoželáme!

Tiež boli vyhodnotené súťaže v nemeckom jazyku a odovzdané odmeny víťazom v súťaži v NEJ za 1. ročník, 2. ročník a 3. ročník. Srdečne blahoželáme!

• Slávnostné ukončenie šk. roka 2021/2022 a oceňovanie študentov

• Dňa 30. júna 2022 sme na slávnostnej akadémii ukončili školský rok 2021/2022. Vo svojom príhovore celý školský rok zhodnotila riaditeľka školy Ing. Iveta Račeková. Vyzdvihla najmä zapojenie a úspechy žiakov v rôznych súťažiach, olympiádach a prezentáciách. Tiež boli najúspešnejším žiakom zo všetkých tried 1. až 3. ročníka odovzdané knižné poukážky.

Pani riaditeľka poďakovala pedagogickým aj nepedagogickým zamestnancom za ich prácu a všetkým žiakom aj zamestnancom školy zaželala príjemné prázdniny, resp. dovolenky, veľa oddychu a načerpanie nových síl.

Za žiakov sa prihovorila Timea Olšavská z I.A triedy, predsedníčka Školského parlamentu.

KRÁSNE LETNÉ PRÁZDNINOVÉ DNI PRAJEME VŠETKÝM.

​​​​

Ocenení úspešní žiaci 1. ročníka

Ocenení úspešní žiaci 2. ročníka

Ocenení úspešní žiaci 3. ročníka

• Triedne poznávacie aktivity v závere šk. roka

• Triedy 1. až 3. ročníka v dňoch 27. a 28. júna 2022 absolvovali rôzne triedne poznávacie aktivity, napr. prehliadku Oravského zámku, návštevu Košíc, Žiliny, turistické vychádzky do okolia Popradu a pod.

Žiaci I. C triedy s triednou učiteľkou absolvovali komentovanú prehliadku kostola sv. Juraja v Spišskej Sobote, tiež boli na exkurzii v popradskom pivovare Tatras, kde sa oboznámili s technológiou výroby piva, pozreli si pivné kúpele a svoj výlet zavŕšili turnajom v bowlingu.

• Vyhodnotenie testov športovej zdatnosti

• Žiaci a žiačky s vynikajúcou pohybovou výkonnosťou v školskom roku 2021/22.

V testoch všeobecnej pohybovej výkonnosti najviac bodov - 37 a viac získali:

Dievčatá :42 bodov – Sára Kicová III.C40 bodov – Eva Lukačková IV.B39 bodov – Karin Baraneková IV.A, Michaela Žišková III.A,Sára Pavličková I.C, Diana Holecová I.C38 bodov – Júlia Kašpráková II.B, Viktória Martinovičová II.A37 bodov – Marta Kollárová III.B, Ema Enekešová II.A, Timea Dudová I.A, Dominika Zaťurová I.B

Chlapci :43 bodov – Nikodém Šulík IV.C, Tomáš Olej II.A, Michal Kožuch I.B42 bodov – Štefan Hertely II.B, Maroš Holova II.C41 bodov – Erik Radaj I.B40 bodov – Adrián Pirschel II.B39 bodov – Patrik Babič IV.C, Bruno Zastko I.B, Marko Miškovič I.A38 bodov – Gabriel Lizák III.A37 bodov – Matúš Bartkovský III.A, Tomáš Brejčák I.A

Rekord školy 44 bodov drží Ivana Šoltysová z roku 2018 (študuje na FTVŠ UK v Bratislave, zabehla univerzitný rekord v behu na 800 m).