• Finále celoškolského volejbalového turnaja v rámci DOD

• V rámci DOD sme 29. 01. 2024 odohrali finálové zápasy celoškolského volejbalového turnaja. Družstvá boli veľmi vyrovnané, ale vyhrať môže iba jeden. Konečné poradie celoškolského volejbalového turnaja:

1. miesto - II. A

2. miesto - IV. B

3. miesto - III. A

4. miesto - I. C

Ďakujeme všetkým účastníkom finálového turnaja za pekné športové podujatie, aj dievčatám z I.B a II.B za ukážky cvičení v posilňovni a pohybovom štúdiu. A našim telocvikárom ďakujeme za výborne zorganizované športové dopoludnie.

• DOD v našej škole

• Dňa 29. januára 2024 sme v našej škole opäť zorganizovali Deň otvorených dverí. Tešíme sa z početnej účasti deviatakov zo základných škôl, ale aj z návštevy výchovných poradcov a rodičov žiakov.

Naši študenti im ukázali priestory našej školy, prezentovali činnosť svojich cvičných firiem, oboznámili ich s vyučovacími predmetmi na našej škole atď. Bolo čo vidieť, veď činnosť našej školy je pestrá a bohatá, a to nielen počas DOD.

Veríme, že s viacerými deviatakmi sa budeme od septembra stretávať už ako s našimi žiakmi.

• Deň otvorených dverí v OA Poprad - 29. 01. 2024

• Obchodná akadémia, Murgašova 94, 058 01 Poprad

pozýva žiakov 9. roč. ZŠ, učiteľov, rodičov i širokú verejnosť na

Deň otvorených dverí v OA Poprad,

ktorý sa uskutoční

v pondelok 29. januára 2024 od 8.30 h do 13.30 h

v Obchodnej akadémii, Murgašova 94, Poprad.

Návštevníci školy si budú môcť pozrieť:

• školskú prehliadku cvičných firiem,
            • moderne vybavené odborné učebne (výpočtové laboratóriá, učebne administratívy a korešpondencie, učebňu cvičnej firmy, jazykové učebne) i ostatné priestory školy (telocvičňu, posilňovňu, pohybové štúdio),
            • práce žiakov z odborných a všeobecnovzdelávacích predmetov,
            • zúčastniť sa na vyučovacom procese v ľubovoľnej triede a na ľubovoľnom predmete.

OA Poprad otvára v šk. roku 2024/2025 študijné odbory:

• 6317 M obchodná akadémia,
            • 6355 M služby v cestovnom ruchu.

Príďte a navštívte nás, tešíme sa na stretnutie s Vami.

• Poďakovanie za zapojenie do kampane Pošli úsmev

• Žiaci našej školy sa v decembri 2023 zapojili do celosvenskej kampane "Pošli úsmev", ktorej organizátorom bolo občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors. Akciu v našej škole zorganizovala Ing. Dana Pavlíková. Predajom produktov sme získali 315 eur, ktoré sme poukázali občianskemu združeniu Červený nos. Za aktívne zapojenie do kampane bol našej škole doručený ďakovný list, diplom a knižná publikácia.

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne schôdze Rodičovského združenia - konzultačné, ktoré sa uskutočnia vo štvrtok 11. januára 2024 v čase 16.00 - 17.30 h v triedach 1. až 4. roč.

Bližšie informácie poskytnú triedni učitelia, príp. zastupujúci triedni učitelia.